Online Mağaza
 

Ürünlerimiz : Starplast (Demoplast 750 - 780) Silikonsuz Kalıp Ayırıcı (Starplast (Demoplast 750 - 780) Silikonsuz Kalıp Ayırıcı)

Açıklama

AÇIKLAMA

STARPLAST, plastikler için bir ayırma maddesidir. Boyama, serigrafi yapıştırma veya herhangi bir dekorasyon yoluyla daha sonra her tür kaplama işlemi yapılmasına olanak verir.
STARPLAST, mükemmel yapışmazlık ve yağlama özelliklerine sahiptir; bütün enjeksiyon, çıkarma, üfleme, ısıl biçimlendirme veya sıkıştırma işlemlerinde ideal bir ayırma maddesidir.
STARPLAST poliamidler, ABS, poliüretan, epoksiler, polyesterler, kauçuklar gibi maddelerin ayrılmasını kolaylaştırır. Kuru, çok ince ve akmayan film tabakası oluşturur ve en komplike formlarda bile kolay ayırma;
Ayrılan parçalarda mükemmel bir yüzey kalitesi sağlar (pürüzlülük, çizik, kırışma gibi yüzey kusurlarından sakınılmasına olanak verir)
Plastiklerin, kauçukların ve metal yüzeylerin çoğunda olumsuz hiçbir etki yaratmaz.
STARPLAST kalıplar üzerinde korozyon yaratmaz. STARPLAST çıkarma işlemini kolaylaştırır, yüzeydeki boncuklanma veya buzlanmadan kaynaklanan sorunları ortadan kaldırır ve
pürüzsüz, çiziksiz, kırışıksız veya çalışma gerektirmeyen çok yüksek kaliteye sahip yüzeyler elde edilmesıni sağlar. STARPLAST "kayıp mum" dökümü olarak adlandırılan işlemle hassas çalışmaya dayalı döküm işlerinde kalıpların muamelesınde yapışmaz madde işlevi görerek mükemmel sonuçlar verir.

 

UYGULAMA ALANLARI

PLASTiK VE KAUÇUK ENDÜSTRİLERİ:


Plastiklerin ve kauçukların ayrılması, Tamamlama sonrası işemler (boyama, serigrafi baskı, yapıştırma, metalizasyon işlemleri) görmesi planlanan plastiklerin ayrılmasıİlgili Ürünler