Online Mağaza
 

Ürünlerimiz : MV 200 Çok Amaçlı Yağ Giderici (MV 200 Çok Amaçlı Yağ Giderici)

Açıklama

 

MEKANİK VE PLASTİK PARÇALARIN YAĞININ GİDERİLMESİ

Yağları , gresleri ve geçici koruyucu maddeleri mükemmel şekilde çözer. Plastiklerin ve elastomerlerin ve ayrıca metal parçaların (kaplanmış veya değerli olanlar dahil) çoğunun temizlenmesi için uygundur.

MÜREKKEPLERİN TEMİZLENMESİ

Sıvı veya yağlı mürekkeplerin ve ayrıca serigrafi baskıda kullanılan mürekkeplerin çıkarılmasında etkilidir. Serigrafi baskıda kullanılan malzemenin temizlenmesine ve mürekkep çanağının temizlenmesine olanak verir.

ZAMK VE REÇİNE ARTIKLARININ TEMİZLENMESİ

Organik malzemenin çoğunu çok iyi seyreltir. Zamkları (anaerobik, sıvı, jel veya macun olanları bile)UV yapışkanını, plastik malzemeyi, retikülatlı olmayan reçineleri iyi ölçüde çözer.

BOYAMA VEYA ZAMKLAMA ÖNCESİ YÜZEYİN HAZIRLANMASI

Metal parçaları, bazı plastikleri, elastomerleri veya kompozik malzemeyi temizlemek için kullanılabilir. Bir yüzey işleminin gerçekleştirilmesinden önce bütün organik veya inorganik pislikleri giderir. Stabilizatör içermez. (Oksitlenmeye neden olmaz). Tutunmayı geliştirir.

ELEKTRİK CİHAZLARININ GERİLMİNİN ALINMASI

Yüksek saflık endeksine sahip ürün. Solvente hassas olmayan elektrikli cihazları temezlemek için kullanılabilir. 50000 volt'luk bozulma gerilimine sahiptir (IEC 156 standardına göre). Ayrıca elektrikli motorların yağının giderilmesinde kullanılabilir, yalıtım cilaları üzerinde etki yaratmaz.

GIDA ENDÜSTRİLERİNDE BAKIM

US FD, CFR 21 yönetmeliğine ve NSF (Gıdaya uygunluk) standartlarına uygundur. Ambalaj ekipmanlarını ve cihazlarını temizlemek ve yağını gidermek üzere gıda endüstrilerinde kullanılabilir

 İlgili Ürünler